RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Про нас » Члени обкому Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ

Члени обкому Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ

 

Прізвище, ім`я,
по-батькові

Місце роботи,
посада

Громадська
робота

1.

Артамонова Наталія Сергіївна

Головний бухгалтер фінуправління виконкому Канівської міської ради

В.О. голови Канівського райкому профспілки

2.

Березюк Юрій Вікторович

Завідуючий відділом з питань організаційної роботи та соціального захисту обкому профспілки

Профорганізатор

3.

Білова Алла Василівна

Завідувач канцелярією  Управління поліції  охорони       в Черкаській області

Голова профкому

4.

Віргуш Наталія Василівна

Журналіст газети “Черкаський край”

Голова профкому

5.

Галич Ольга Олексіївна

Голова Городищенського райкому профспілки

Голова Городищенського райкому профспілки

6.

Горошнюк Ганна Вячеславівна

Інженер КП “Управління по експлуатації Будинку рад і об`єктів обласної комунальної власності»

Голова профкому

7.

Дем`яненко Ніна Трохимівна

Голова Смілянського райкому профспілки

Голова Смілянського райкому профспілки

8.

Дражнікова Лариса Олександрівна

Керівник секретаріату Чорнобаївської районної ради

Голова Чорнобаївського райкому профспілки

9.

Жмурко Володимир Григорович

Радник голови Лисянської РДА

 Голова Лисянського
райкому профспілки

10.

Завальський Владислав Михайлович

Заступник керівника апарату – начальник   відділу організаційно-кадрової роботи   Катеринопільської РДА

Голова Катеринопільського райкому профспілки

11.

Кейт Тетяна Іванівна

Керівник апарату Чигиринської РДА

Голова Чигиринського райкому профспілки

12.

Коваль Валентина Іванівна

Бухгалтер Звенигородської міської ради

Заступник голови Звенигородського райкому профспілки

13.

Ковтун
Катерина Степанівна

 Заступник голови Жашківської районної ради

Голова Жашківського райкому профспілки

14.

Копернак
Сергій Олексійович

Голова Тальнівського райкому профспілки

Голова Тальнівського райкому профспілки

15.

Кравченко Наталія Миколаївна

Директор департаменту фінансів Черкаської облдержадміністрації

Член президії обкому профспілкики, член ЦК Профспілки працівників державних установ України

16.

Кулеша Володимир Олексійович

Заступник голови обласної організації профспілки працівників держустанов

Заступник голови обласної організації профспілки працівників держустанов

17.

Кучугурна
Катерина Луківна

Голова обласної організації профспілки працівників держустанов

Голова обласної організації профспілки, член президії ЦК Профспілки працівників державних установ України

18.

Левицька
Елеонора Антонівна

Приватний нотаріус

Член президії обкому профспілки

19.

Левченко Ірина Іванівна

 завідувач архівного сектору Золотоніської райдержадміністрації

секретар Золотоніського міськрайонного комітету профспілки

20.

Корнієнко

Олена Петрівна

головний державний аудитор відділу моніторингу та перевірок закупівель управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській област

Голова профкому

21.

Маліщук
Лілія Миколаївна

 Директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради

Голова профкому

22.

Мартинюк Людмила Михайлівна

 Головний спеціаліст з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування, місцевою райдержадміністрацією Уманської районної ради

Голова Уманського райкому профспілки

23.

Мовчан
Василь Олексійович

Керівник секретаріату Черкаської обласної ради

голова профкому,  член президії обкому профспілкики

24.

Немеш Лариса Федорівна

лікар УЗД Державної установи «Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по  Черкаській обл.»

голова профкому

25.

Ніколаєнко Ганна Володимирівна

Начальник групи господарського забезпечення ЧЗ АРЗ СП Управління ДСНС України у Черкаській області

голова профкому

26

Олійник Василь Васильович

Заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях (Черкаське представництво)

   член президії обкому профспілкики

27.

Орел
Світлана Іванівна

Начальник відділу культури Драбівської райдержадміністрації

Голова Драбівського райкому профспілки, член ЦК Профспілки працівників державних установ України

28.

Нємкова

Ольга Євгеніївна

головний спеціаліст  відділу планування бюджету та фінансування установ бюджетної сфери фінансового управління Ватутінської  міської ради

Голова Звенигородського райкому профспілки

29.

Петренко Антоніна Анатоліївна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Черкаської РДА

 Голова Черкаського райкому профспілки

30.

Полтавець Юлія Василівна

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Корсунь-Шевченківської РДА

Голова Корсунь-Шевченківського райкому профспілки

31.

Рудь
Тетяна Олександрівна

Заступник начальника фінансового управління Маньківської РДА

Голова Маньківського райкому профспілки

32.

Семененко
Світлана Василівна

Завідуюча відділом з питань регіональної та інформаційної політики, зв’язків із ЗМІ апарату Монастирищенської РДА

Голова Монастирищенського райкому профспілки

33.

Семеніна Неля Володимирівна

Провідний економіст відділу по плануванню бюджету та фінансування установ бюджетної сфери фінансового управління Христинівської РДА

Голова Христинівського райкому профспілки

34.

Синельникова Галина Вікторівна

Начальник відділу статистики, ведення Єдиного реєстру досудового розслідування Прокуратури Черкаської області

Голова профкому

35.

Стрижак
Сергій Олександрович

Керуючий справами Золотоніської районної ради

  Голова Золотоніського міськрайкому профспілки

36.

Теплюк Людмила Олександрівна

Заступник директора Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру

Голова профкому

37.

Харук
Олександр Юхимович

Директор   навчального закладу «Уманська бухгалтерська школа»

Голова Уманського міськкому профспілки

38.

Хоменко Олена Вікторівна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Смілянської міської ради

Голова Смілянського міськкому профспілки, голова Молодіжної ради обласної організації профспілки

39.

Чернявський Анатолій Леонідович

Доцент кафедри правознавства Черкаського інституту банківської справи

Голова профкому

40.

Шпиця
Ольга Іванівна

Заступник голови Шполянської райдержадміністрації

Голова Шполянського райкому профспілки

41.

Щербак Юрій Іванович

Керуючий справами виконкому Кам`янської міської ради

Голова  Кам`янського райкому профспілки

42.

Сорока

Інна Володимирівна

начальник відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів місцевих бюджетів Управління розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області

Голова профкому

43.