RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Новини » У Міжнародний день боротьби з бідністю ФПУ вивела на вулиці столиці тисячі людей

У Міжнародний день боротьби з бідністю ФПУ вивела на вулиці столиці тисячі людей

Сьогодні у профспілковій колонні представлена майже вся Україна – провідні галузі промисловості, західні, східні, центральні та усі без виключення області. Біля 15 тисяч трудівників, які рішуче вимагають від влади – РОБОТУ, ЗАРПЛАТУ, ГІДНЕ ЖИТТЯ!

Велетенською ходою спілчани пройшли центром Києва, виступаючи проти зростання цін, непосильних тарифів, закликаючи Уряд і роботодавців повернути борги по зарплатах, забезпечити українців робочими місцями, гідними зарплатами, належного фінансування медицини та освіти в Держбюджеті, припинення рейдерства профспілкового майна.

 

На мітингу в Урядовому кварталі перед пікетом виступили Голова ФПУ Григорій Осовий, Голова профспілки шахтарів України Віктор Турманов, голова Київської міської організації Профспілки освітян Олександр Яцунь та багато і багато інших представників трудових колективів – працівників бюджетної сфери, виробничників.

 

Влада має почути свій народ – таким був основний заклик від тих, хто розповів з трибуни про найболючіші проблеми у галузях, що вони представляють.

 

До ФПУ приєдналися її партнери по Спільному представницькому органу об’єднань профспілок: Всеукраїнська профспілка працівників Збройних Сил України, Об’єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність», Профспілка залізничників і транспортних будівельників України, а також низка громадських організацій.

За даними оргкомітету, в акції взяли участь понад 15.000 осіб!

Від Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ у заході взяло участь 32 особи, які, спільно із іншими колегами з області підтримали профспілкові вимоги, покликані на покращення життя людей.

Дякуємо ЗМІ, які об’єктивно висвітлили профспілкову ходу!

 

Після мітингу делегація спілчан була прийнята для перемовин урядовою стороною.