RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Новини » Робоча поїздка до міста Ватутіне

Робоча поїздка до міста Ватутіне

DSC00861

28 серпня заступник голови Черкаського обкому профспілки працівників державних установ Василь Олійник та головний спеціаліст Юрій Березюк здійснили робочу поїздку до міста обласного підпорядкування Ватутіне Черкаської області.

В рамках поїздки проведені зустрічі із Ватутінським міським головою Олександром Лисюком, керуючою справами міськвиконкому Таїсією Стеценко, головою Звенигородського райкому профспілки Ольгою Немковою та іншими відповідальними посадовими особами і головами первинних організацій Профспілки, під час яких обговорено актуальні питання профспілкової діяльності, завдання та виклики, які на сьогоднішній день стоять перед профспілкою, а також шляхи удосконалення співпраці органів місцевого самоврядування та профспілки.

DSC00865

 

З метою висвітлення діяльності Профспілки, поглиблення правових знань, обізнаності із чинним законодавством та ознайомлення із проектами нормативно-правових актів України працівниками обкому проведено семінар для членів первинних профспілкових організацій м. Ватутіне,

Основним завданням семінару стало ознайомлення його учасників із пріоритетними напрямками діяльності Центрального комітету та обкому Профспілки, роллю та місцем профспілки у трудовій діяльності посадової особи місцевого самоврядування, мотивацією профспілкового членства, а також соціально-трудовими перевагами, які випливають із профспілкового членства.

Крім того, в рамках семінару висвітлено актуальні питання антикорупційного законодавства, ознайомлено присутніх із положеннями проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», який, сподіваємося, невдовзі буде ухвалено Верховною Радою України та підписано Президентом України.

Також, в рамках робочої поїздки до м. Ватутіне працівниками обкому надано методично-консультативну та практичну допомогу членам райкому, головам профспілкових комітетів і профорганізаторам первинних організацій профспілки з питань ведення соціального діалогу, організаційного, правового та інформаційного забезпечення діяльності профспілки.