RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Новини » Підведено підсумки ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

Підведено підсумки ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

Підведено підсумки ІІ туру щорічного

Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

            Відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України від 19.09.2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» уже сьомий рік поспіль у Черкаській області, як і в державі в цілому, проводиться Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

На сьогодні Конкурс  є індикатором професійної активності державних службовців з точки зору розвитку людського потенціалу державного управління.

Саме в рамках Конкурсу є можливість відбору висококваліфікованих державних службовців для створення системи безперервного професійного  розвитку кращих працівників органів державної влади.

Для проведення в області І туру було створено 20 районних та один обласний організаційні комітети. Оргкомітети здійснювали свою роботу шляхом проведення засідань.

У першому турі конкурсу взяли участь 203 державні службовці, з них: у номінації  «Кращий керівник» – 79 осіб, у номінації «Кращий спеціаліст» – 124 особи.  Учасники першого туру проходили комплексне тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, посадових обов’язків державних службовців, складали діловий документ та виконували ряд завдань з володіння персональним комп’ютером.

Організаційним комітетом з проведення ІІ туру Конкурсу до участі в ІІ турі допущено 36 учасників. З них: у номінації «Кращий керівник» – 16 осіб,  у номінації «Кращий спеціаліст» – 20 осіб.

Конкурсні змагання  між учасниками ІІ туру відбувалися 4-5 червня 2014 року. Усі державні службовці успішно справилися із тестовими завданнями з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця,  пройшли співбесіду  та  дебати у рамках «круглого столу»  на тему «Актуальні питання проходження державної служби в умовах адміністративної реформи». Оцінювання учасників Конкурсу здійснював Організаційний комітет, який очолював заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. До складу організаційного комітету входила голова обкому профспілки працівників державних установ Кучугурна К.Л.

По завершенню засідання «круглого столу»  в.о. начальника управління державної служби  України в Черкаській області, співголова Організаційного комітету ІІ туру  Василь Олійник вручив переможцям  І туру – учасникам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» свідоцтва про підвищення кваліфікації в рамках Конкурсу.

Переможцями та лауреатами ІІ туру Конкурсу стали: Бунчикова Леся Іванівна – начальник відділу інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації та суспільно-політичних питань апарату Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації – І місце у номінації «Кращий керівник»  серед державних службовців  райдержадміністрацій; Присівко Олена Володимирівнаголовний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації – І місце у номінації «Кращий спеціаліст»  серед державних службовців облдержадміністрації; Мовчанюк Анастасія Валентинівна – провідний спеціаліст управління економічного розвитку і торгівлі Уманської райдержадміністрації – І місце у номінації «Кращий спеціаліст» серед державних службовців райдержадміністрацій; Ямпольська Наталія Андріївна – державний адміністратор сектору з питань організації надання адміністративних послуг Драбівської райдержадміністрації – ІІ місце у номінації «Кращий керівник»  серед державних службовців  райдержадміністрацій; Бондаренко Марина Юріївна – головний спеціаліст відділу контролю управління документообігу та контролю апарату Черкаської облдержадміністрації – ІІ місце у номінації «Кращий спеціаліст»  серед державних службовців  облдержадміністрації; Денисенко Ірина Петрівна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі  управління економічного розвитку і торгівлі Маньківської райдержадміністрації – ІІ місце у номінації «Кращий спеціаліст»  серед державних службовців  райдержадміністрацій; Випна  Вікторія Петрівна – начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Городищенської райдержадміністрації зайняла почесне ІІІ місце у номінації «Кращий керівник»; Галушка Юлія Володимирівна – головний спеціаліст сектору  у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації – ІІІ місце у номінації «Кращий спеціаліст» серед державних службовців  райдержадміністрацій.

В номінації «Надія профспілки», започаткованій обкомом профспілки працівників державних установ, перемогла Пивовар Людмила Петрівна – провідний спеціаліст сектору апарату Драбівської райдержадміністрації.

Для нагородження переможців конкурсу обкомом профспілки працівників держустанов виділено кошти в сумі 1050 грн.

Переможців ІІ туру чекають фінальні змагання в ІІІ турі, які відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 відбудуться протягом вересня-жовтня на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ).     Тож побажаємо нашим учасникам успіхів і удачі достойно представити Черкащину на державному рівні!