RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Новини » Звернення президії Федерації профспілок Черкаської області

Звернення президії Федерації профспілок Черкаської області

Президія Федерації профспілок Черкаської області постановою від 19.03.2014. №П-22-1г схвалила звернення до членів профспілок Черкащини.

З В Е Р Н Е Н Н Я

президії Федерації профспілок Черкаської області   до   членів профспілок Черкащини

       Сьогодні, в складний період небезпеки для територіальної цілісності Вітчизни, загрози її державному суверенітету,  профспілкові організації Черкащини, як і всі патріоти,  вкрай стурбовані станом Збройних Сил України.

       Наші військовослужбовці гідно та стійко виконують військовий обов’язок, але всі ми знаємо, в  яких складних обставинах вони опинилися. Армія України потребує поліпшення матеріально-технічного, медичного забезпечення та моральної  підтримки.

Профспілки закликають саме зараз об’єднатись незалежно від національності та віросповідання, заради миру та спокою всіх людей, які населяють нашу соборну Україну.

Спілчани обурені діями сил, що зброєю, військовими провокаціями та вторгненням ставлять під загрозу цілісність нашої незалежної Держави.

       Звертаємось до всіх членів профспілок Черкащини долучитися до благодійної акції «Підтримай Українську армію» та перерахувати одноденний заробіток на рахунок Міністерства  оборони України.

            Реквізити Міністерства оброни України:

Одержувач: Міністерство оборони України;

Код ЄДРПОУ: 00034022

Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;

Код банку МФО: 820172;

Реєстраційні рахунки:

31254307218611 –  матеріально-технічне забезпечення;

31257304218611 – медичне забезпечення