RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Новини » Засідання президії обкому профспілки

Засідання президії обкому профспілки

 

11 травня за головування голови Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ К.Л. Кучугурної відбулося чергове засідання президії обкому профспілки. Членами президії розглянуто питання: про роботу виборних органів Маньківської та Монастирищенської   районних організацій профспілки по соціально-економічному захисту членів профспілки в умовах впровадження Закону України «Про державну службу», практику інформування членів профспілки та громадськості про діяльність профспілки; про скликання  ІІІ  пленуму обкому профспілки працівників державних установ; про стан колдоговірної роботи в організаціях області; про організацію та фінансування оздоровлення (відпочинку) дітей працівників галузі в дитячих оздоровчих закладах, членів профспілки і їх сімей влітку 2017 року; затверджено положення про відзнаки Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ та інші поточні питання.

Членами президії відмічено, що керівництво Маньківської та Монастирищенської райдержадміністрацій і райкоми профспілки зважено підійшли до впровадження нового законодавства про державну службу. З працівниками кадрових служб, профспілковим активом, державними службовцями проводились семінари, навчання, надавались індивідуальні консультації. До цієї роботи активно долучалися працівники Черкаського представництва міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби, обкому профспілки, члени громадських юридичних консультацій. Порушень трудового законодавства при вивільненні та зміні  умов праці не допущено. Незважаючи на недостатність місячних асигнувань на оплату праці в період з липня по жовтень 2016 року працівникам не скорочували режим робочого часу та не відправляли у відпустки без збереження заробітної плати, чим було збережено страховий стаж та забезпечено соціальний захист працюючих. З даного питання прийнята постанова президії обкому профспілки щодо вдосконалення роботи виборних органів територіальних і первинних організацій по соціально-економічному захисту державних службовців.

Розглянувши питання про організацію та фінансування оздоровлення (відпочинку) дітей працівників галузі в дитячих оздоровчих закладах, членів профспілки і їх сімей влітку 2017 року президія постановила за рахунок коштів профбюджету обкому профспілки для організацій – членів Фонду соціальної допомоги, при наявності залишку коштів цієї організації у Фонді, за клопотанням виборного органу профспілкової організації:

– відшкодовувати часткову вартість путівки в дитячий оздоровчий заклад на 500 грн для дітей працівників галузі, при наявності зворотнього талону путівки та документа, підтверджуючого сплату коштів за путівку;

– відшкодовувати часткову вартість путівки працюючим членам профспілки до 50%  при наявності зворотнього талону путівки та документа, підтверджуючого сплату коштів за путівку;

– надавати членам профспілки матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі до 300 грн.