RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Новини » Відбулось засідання президії обкому профспілки

Відбулось засідання президії обкому профспілки

25 квітня за головування голови Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ К.Л. Кучугурної відбулося чергове засідання президії обкому профспілки. Членами президії розглянуто питання: про підсумки виконання колективних договорів і угод за 2015 рік у колективах державних установ області і укладення нових на 2016 рік; про роботу Драбівського райкому профспілки по   формуванню та використанню профспілкового бюджету; про скликання  ІІ  пленуму обкому профспілки працівників державних установ та проекти документів на розгляд пленуму; про підсумки обласного огляду-конкурсу «Колективний договір, ефективність роботи – основа захисту трудових прав працюючих» серед трудових колективів галузі за 2015 рік; про касове обслуговування профкомів м. Черкаси в обласній організації профспілки працівників державних установ; про прийняття на профспілкове обслуговування первинної організації Управління Держпраці у Черкаській області та інші поточні питання.

Президією схвалено практику роботи Драбівського райкому профспілки по організаційній і  фінансовій діяльності та рекомендовано міськкомам, райкомам профспілки використовувати її в своїй діяльності. За сумлінне ставлення до виконання своїх обов¢язків, особистий внесок в розвиток профспілкового руху  Почесними грамотами обкому профспілки нагороджені голова Драбівської районної організації, член ЦК Профспілки – Орел Світлана Іванівна,  скарбник райкому профспілки – Діхтяренко Ніна Іванівна;  секретар райкому профспілки – Кайдаш Людмила Володимирівна.

Переможцями обласного огляду-конкурсу на кращий колективний договір визнано:

– серед підприємств і організацій, які фінансуються за рахунок державного бюджету з чисельністю працюючих до 15 осіб – Фінансове управління Христинівської райдержадміністрації ( начальник управління Невшупа Микола Михайлович, профорганізатор Томачук Олеся Миколаївна); з чисельністю працюючих від 16 до 50 осіб – Драбівська районна державна адміністрація ( голова райдержадміністрації Гайдай Іван Володимирович, голова профкому Красоха Ольга Сергіївна);

– серед підприємств і організацій, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету з чисельністю працюючих до 15 осіб – Ватутінський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (директор Чорнобай Алла Анатоліївна, профорганізатор Басюра Олена Іванівна).