RSS Карта сайта

Сайт ППДУ » Новини » Відбулася конференція обласної організації профспілки

Відбулася конференція обласної організації профспілки

20 серпня 2020 року відбулася XXIV звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ. Участь у конференції взяли 52 делегати від міських та районних організації профспілки і первинних профспілкових організацій міста Черкаси, а також голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, Директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, начальник управління Держпраці в Черкаській області Олена Лазарєва, директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко та інші.

Відповідно до порядку денного делегати розглянули звіт про роботу обласного комітету за  період із 2015 до 2020 року, визначили пріоритети подальшої роботи, сформували новий склад обласного комітету та його президії, затвердили склади ревізійної та мандатної комісій.

Також, делегати обрали нового голову обласної організації профспілки працівників державних установ – Олійника Василя Васильовича.

В свою чергу Катерина Луківна Кучугурна, повноваження на посаді голови обласної організації якої закінчилися, подякувала присутнім за багаторічну плідну співпрацю. Натомість, делегати конференції та гості заходу подякували Катерині Луківні за її понад 30-ти річну змістовну роботу на посаді голови обласної організації профспілки.

Новообраний голова обласної організації профспілки Василь Олійник наголосив, що всім членам профспілки на сьогодні необхідно зосередити зусилля задля відновлення порушених прав державних службовців, а також сконцентрувати увагу по захисту трудових прав та інтересів членів профспілки під час процесів оптимізації місцевих державних адміністрацій, а також утворення об’єднаних територіальних громад.

Також, під час звітно-виборної конференції голова Профспілки Юрій Піжук презентував проєкт програми дій Профспілки на 2020-2025 роки та окреслив пріоритети та перспективи роботи Профспілки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Делегати звітно-виборної конференції підтримали пропозицію Василя Олійника щодо висунення кандидатури Юрія Піжука на посаду голови Профспілки, а також кандидатуру Петра Шевченка – на посаду голови Федерації профспілок області.